Сергій Притула. Гумор-шоу "Вар'яти"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Сергій Притула і його «Вар’яти-шоу» вирушають у всеукраїнський тур!

Вже майже 5 років Сергій Притула розвиває власне гумористичне шоу «Вар’яти». Позаяк, проект не є телевізійним, то для багатьох поява реклами концерту у місті викликає безліч запитань і заставляє шукати інформацію про шоу в Гуглі. Але хто краще розповість, якщо не сам Притула?

«В березні 2010-го року «стукнуло» рік часу, як я покинув Comedy Club UА. Той вакуум треба було чимось заповнювати і я зібрав навколо себе хлопців, з якими вирішив втілити свою давню мрію – зробити структуру подібну до Comedy, але з двома серйозними відмінностями: по-перше, робити повністю україномовну програму, а по-друге, зробити її вільною від матюків. Ну, звичайно ми жартуємо десь на межі фолу, але чітко усвідомлюємо, що до нас на концерти приходять глядачі з дітьми, тож «матеріал» підбираємо відповідний. Всі ці роки наша гастрольна діяльність зосереджувалась, в основному, на теренах Західної  і, частково, центральної України, позаяк інвестувати у просування шоу далі не було можливості. До прикладу, всі минулорічні заробітки передавались на допомогу нашим хлопцям у АТО. Проте, цього року ми отримали запрошення від тих міст, де раніше не гастролювали. Переконаний, що шоу сподобається людям і в Черкасах, і в Кіровограді, і в Харкові, і в Запоріжжі, і в Комсомольську, і в Полтаві… дуже часто після першого концерту у нових містах люди підходять і кажуть: «ми не думали, що українською можна так влучно жартувати». І це приємно. Шкода, що класична школа українського гумору 70-80-их у 90-их не змогла конкурувати з більш потужними, насамперед в комерційному сенсі, російськомовними проектами, тож зараз ми фактично пробуємо розбурхати цей процес. Ми в будь-якому разі не протиставляємо себе іншим проектам, не спекулюємо на мовному питанні. Просто намагаємось показати, що сучасний україномовний гумор є конкурентоздатним! Зрештою, якби це було не смішно і на такий «продукт» не було попиту, вряд чи ми проіснували б 5 років. Доречі, саме до нашого 5-річного ювілею і присвячено тур Україною. З середини квітня по середину червня ми дамо понад 40 концертів у різних куточках України, як по великих містах, так і по районних центрах, які не балувані частим заїздом артистів. У «Вар’ятах» я відповідаю за конферанс, а 4 акторів за 2-годинне наповнення програми гумором. Ще є гітарист і звукач, ось і вся компанія, яка дуже чітко ділиться навпіл – троє колишні гравці чемпіона української вищої ліги КВН, команди «Бомба» м. Млинів і ще троє – мої давні друзі з «Тернопільської Особливої».  Одним словом, їдемо відкривати нові горизонти! До зустрічі у, сподіваюсь, повних залах, бо ми вже балувані, звикли до аншлагів»!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Горішні Плавні.

Сергій Притула. Гумор-шоу "Вар'яти" відбудеться 22 травня 2015, 19:00, п’ятниця в Дворец Культуры и Творчества. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+