ВІА "Пісняри"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Пісняри» - культовий гурт, якийкористується незмінною популярністю і любов'ю глядачів. Поєднавши у своїх піснях білоруський фольклор, поп- і рок музику.

 «Пісняри» новатори цілоїтечіїв музиці, ставши неперевершеними в своєму жанрі.

Гурт відомий широкій аудиторії такими піснями, як «Беловежская пуща», «Беларусь», «Вологда», «Косив Ясь конюшину», «За пол часа до весни» тощо.

Публіка оцінила їх тисячними аншлаговими залами, численними щоденними концертами і званням «Наші Бітли!».

«Пісняри» стали першим радянським ВІА, який проводив гастролі по США. Того ж року ансамбль виступав на міжнародному конкурсі грамзаписів MIDEM у Каннах (Франція).

Можна не сумніватися  у справжності гурту «ВІА Піняри» І. Свєчкіна, бо саме в ній зібралися супер музиканти, які в різний час гідно представляли ім'я Володимира Мулявіна і були обрані ним для запису першого в історії Радянського  Союзу альбому на студії «Філіпс» в 1993 році.  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Горішні Плавні.

ВІА "Пісняри" відбудеться 21 травня 2018, 18:00, понеділок в Дворец Культуры и Творчества. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+