Міський Духовий оркестр "Полтава" - "Світові Rock хіти"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Концерт ВІДБУДЕТЬСЯ В БЕЗПЕЧНОМУ форматі згідно карантинних вимог Постанови КМУ № 848 від 16.09.20 та Постановою КМУ № 641 від 22.07.20. Наповненість залу - 50%. Дотримуйтеся масочного режиму і будьте здорові!

Після вибухової прем'єри програми «Світові ROCK-ХІТИ» у рідному місті Полтава, духовий оркестр «Полтава» розпочинає гастрольний тур по Україні. У новій програмі представляємо повномасштабний рок-концерт з усіма притаманними для нього атрибутами: світлом, драйвом, пристрастями, а головне – глибокою повагою та любов’юдо справжнього, правильного року!

Глядачі почують шедеври легенд світового року, таких як Queen, DeepPurple, Scorpions, Nirvana, LedZeppelin, AC/DCта багатьох інших у виконанні духового оркестру. Вас чекає максимально щільне звучання, найвідоміших  хітів, більшість аранжувань написано спеціально для духового оркестру «Полтава».

Оркестр об’єднав у себе найкращих класичних та джазових музикантів, яким вдалося сформувати унікальний підхід до виконання рок хітів. Шанувальників нових несподіваних поворотів у музиці чекаємо на нашому концерті! Незабаром покажемо місту - гіганту чорної металургії наше нове драйвове обличчя!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Горішні Плавні.

Міський Духовий оркестр "Полтава" - "Світові Rock хіти" відбудеться 27 серпня 2021, 19:00, п’ятниця в Дворец Культуры и Творчества. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+